Edit Content
  • Kontakt
  • Oferta
  • Sklep
  • Moje konto
  • Koszyk
  • Kurs
  • Moje kursy
  • Regulamin sklepu
  • Polityka prywatności

Jesteście w ciąży?
A może planujecie być?
A może właśnie Maleństwo przyszło na świat, a Wy ciagle kompletujecie wyprawkę?

Poniżej pokażę Wam kilka SPRAWDZONYCH produktów idealnych do wyprawki Waszego noworodka i co najważniejsze polecanych przez Mamy.

Markę Mam Baby możecie znać z aptek, tak to głównie tam można kupić ich produkty. Dla mnie to najlepsze potwierdzenie, że są bezpieczne dla Waszych Maluszków. Wyróżniają się innowacyjnością oraz funkcjonalnością.
Nie wiem czy wiecie, ale opatentowany przez MAM BABY jedwabisty silikon – to silikon, który jak żaden inny jest wyjątkowo delikatny i miękki, zupełnie jak pierś mamy. Jego budowa zapobiega przesuwaniu co sprawia, iż smoczek zawsze pozostaje tam, gdzie jego miejsce – w buzi dziecka.

Wyznają zasadę: Każde dziecko jest inne. Właśnie dlatego bardzo ważne jest dla nich indywidualne podejście i produkty dostosowane do wieku. W przypadku smoczków znajdziecie bardzo wiele możliwości, jestem przekonana, że po przeanalizowaniu wszystkich produktów znajdziecie idealny smoczek dla Waszego Maluszka. Odsyłam Was na ich stronę po więcej detali TUTAJ.

Kolejnym niezbednikiem wyprawkowym są butelki. MAM oferuje rozwiązania dla dzieci w każdym wieku, dzięki czemu nauka picia jest prosta. Niemowlaki mogą stopniowo odzwyczaić się od karmienia piersią i butelką, i nauczyć się pić ze szklanki. Również i tutaj oferta jest bardzo bogata we wszelkie potrzebne produkty. TUTAJ znajdziecie wszystko i mam nadzieję, że zgadzacie się ze mną, że oprócz bezpieczeństwa (brak BPA w produktach) i funkcjonalności zachwyca Was design produktów.

Na zdjęciu poniżej widzicie butelkę MAM Anti-Colic, która umożliwia idealne przejście z karmienia piersią na butelkę.

Zastanawialiście się nad tym kiedy zaczą dbać o higienę jamy ustnej Waszego Maluszka? Ja od niedawna rozmawiając z wieloma młodymi Mamami podejmowałam ten temat, ponieważ jestem w tej kwestii zupełnym laikiem. Również i w tym temacie znajdziecie u MAM ogromne wsparcie produktowe TUTAJ znajdziecie wszystko co przyda się Wam od pierwszych chwil życia Maluszka. Produkty zaprojektowane są we współpracy z lekarzami-dentystami, które stopniowo przyzwyczajają dziecko do regularnej pielęgnacji jamy ustnej. Modne kolory i kształty wzbudzają zainteresowanie dziecka i zachęcają je do nauki. Moje zainteresowanie wzbudził królik, którego chcę pokazać Wam bliżej 

Jeżeli są tu rodzice, którzy znają markę – podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach.

Kinga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *