Otwarcie pracowni ZASKOCZ MAME

27/11/2021 oficjalnie otworzyłam swoje miejsce pracy. Długo myślałam jak nazwać przestrzeń, która będzie służyła mi do tak wielu działań. Będzie to głównie moje biuro, miejsce do pracy przy komputerze, do planowania kalendarza, do tworzenia ofert, wycen, planów zakupowych. Będzie to również moje mini studio do zdjęć i nagrań na potrzeby prowadzenia marki kreatywnej, będzie to moje miejsce do tworzenia dekoracji przed realizacją, głównie balonowych 🙂 Będzie to wreszcie miejsce, do którego będę mogła zaprosić i Was na cykliczne intymne spotkania kobiet. Nie będzie ich dużo, bo to tylko dodatek, urozmaicenie, miła odskocznia i sposób na edukację ludzi do zmiany form spędzania wolnego czasu.

 

PRACOWNIA ZASKOCZ MAMĘ – tak nazwałam swoje nowe miejsce na mapie Siedlec

 

Pracownia powstała w tempie ekspresowym i nie była to tylko moja zasługa.

15.października 2021 odebrałam klucze, błyskawicznie udało mi się spotkać z Kasią, która tworzy markę PONAD Architekci i po tygodniu miałam już gotowe projekty wnętrz do wyboru i do analizy. Dzięki pomocy Kasi i Michaliny tempo było świetne. Jestem pewna, że bez nich nie udałoby mi się dopiąć wszystkiego w zaledwie miesiąc. O całym naszym planie działania opowiem Wam w osobnym wpisie na blogu.

Zdaję sobie również sprawę, że nie jestem łatwym klientem, do ostatniej prostej było dużo zmian decyzji, zwrotów akcji, ale ich profesjonalizm i pomocna dłoń były zawsze ze mną. Początkowo nie byłam przekonana, czy profesjonalna pomoc architekta wnętrz przy tak małym projekcie jest mi potrzebna, ale dzisiaj wiem, że bez nich by się to nie udało!

Warto zaufać profesjonalistom, warto konsultować. Nigdy nie miałam do czynienia z wizualizacjami wnętrz i byłam oczarowana tym, jak niesamowicie można wszystko zaprojektować w programie. Szczerze polecam Wamprosić o pomoc 🙂

 

A teraz zobaczcie jak wygląda to w rzeczywistości:

Kategoria:
Data: