Z radością i ogromną przyjemnością podejmę się zorganizowania dla Ciebie powitania w domu nowego członka rodziny i jego Mamy. Nie straszne mi są nieszablonowe motywy czy formy tego powitania, po prostu chętnię spełnię marzenie idealnego pierwszego dnia w Waszym domu, wezmę na siebie przygotowanie niebanalnych atrakcji oraz dekoracji, tak aby ten dzień zapadł w Waszej pamięci na długo.

Organizowanie to moja pasja od zawsze, odkąd pamiętam uwielbiałam mieć zaplanowane wszystko w najmniejszym szczególe, dlatego chętnie przejmę na siebie odpowiedzialność doglądania każdego szczegółu tego ważnego dnia, tak abyś tego dnia mógł w pełni cieszyć się swoją nową rodziną.

Jestem bardzo elastyczna i dopasuję się indywidualnie do Twoich potrzeb i Twojego pomysłu na TEN Dzień. Pomogę Ci zorganizować uroczyste przyjęcie w całości lub jedynie częściowo. Nawet jeżeli potrzebujesz pomocy jedynie w koordynacji tego dnia lub stylizacji domu to również służę pomocą. A może nie masz zupełnie pojęcia o tym jak powinno to wszystko wyglądać, jakie oczekiwania może mieć Mama Twojego dziecka? Może szukasz kogoś kto pomoże Ci zaskoczyć Mamę? Napisz, a opowiem Ci jak może wyglądać nasza współpraca.

Więcej zdjęć realizacji na moim BLOGU

oraz w mediach społecznościowych (tam zawsze na biężąco)

Zapraszam 🙂